strona główna
aktualności
dokumenty szkolne
przedszkole i ,,zerówka"
biblioteka
samorząd szkolny
nauczyciele
plan lekcji
podręczniki szkolne
kalendarz imprez
kontakt
Godziny pracy biblioteki szkolnej

Regulamin Biblioteki Szkolnej
Regulamin wypożyczania podręczników szkolnych

KIERMASZ KSIĄŻKI

W czwartek 25 maja w naszej szkole odbył się kiermasz książek. Na kiermaszu przedstawiono ofertę książek Drugiego Tomu z Radomia. Wśród książek można było znaleźć książeczki dla najmłodszych dzieci - przedszkolaków, jak również powieści dla młodzieży. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzięki temu biblioteka pozyskała kilka nowych książek do biblioteki szkolnej.

               ( E. Hejduk)


Z okazji, ze rok 2016 jest rokiem Sienkiewicza na korytarzu szkolnym została wykonana gazetka, na której zamieszczono najważniejsze wiadomości z życia i twórczości Henryka Sienkiewicza. Pisarz urodził się na Podlasiu w Woli Okrzejskiej  i tu  znajduje się  Muzeum pisarza  oraz w pobliżu kopiec usypany na cześć Henryka Sienkiewicz, na szczycie z pomnikiem pisarza .  W bibliotece zorganizowano wystawkę książek napisanych przez Henryka Sienkiewicza

    (E.Hejduk)


 


 Narodowe Czytanie  "Quo vadis"

W naszej szkole akcja-Narodowe Czytanie odbyła się 2 września. Czytali uczniowie szkoły podstawowej, uczniowie gimnazjum oraz pracownicy szkoły. Uczestnicy mogli przekonać się, że "Quo vadis" to piękna powieść o miłości, która zwyciężyła; o upadku imperium i wierze, która przetrwała wszystko. Oceniamy tę akcję pozytywnie i w pełni ją popieramy.

               (I. Król)